• autor: edek997, 2012-08-23 22:29

Czas na małe podsumowanie letnich gier kontrolnych podopiecznych Rafała Krygiera.

Sparing nr. 1

Chemik Bydgoszcz - Brzysko-rol

14 sierpnia 2012 o 11:00 odbył się pierwszy sparing naszej drużyny z Chemikiem Bydgoszcz.W rozegranym sparingu w Wapnie nasza drużyna doznała porażki w bieżącym okresie przygotowawczym, ulegając 2:0.Warto jednak przypomnieć, że w 15 kolejce ubiegłego sezonu nasza drużyna zremisowała z Chemikiem 0:0. Był to dla nas bardzo cenny sparing mający na celu wprowadzanie nowych graczy do naszego zespołu i zgrywanie drużyny. Wynik był sprawą drugorzędną. Graliśmy 2x35min.

Sparing nr . 2

JM vs JS

' Mecz do jednej bramki '

16 sierpnia - Czwartek o godzinie 16:00 odbył się drugi sparing Juniorów Młodszych :

Jednostronny mecz ze zdecydowanym faworytem. Od początku aż do końcowego gwizdka mecz rozgrywany był pod dyktando Juniorów Starszych. Do przerwy 2:0. Popełniliśmy sporo błędów w całym spotkaniu. Mało składnych akcji. Po przerwie na 3:0 z rzutu karnego podwyższył zawodnik drużyny JS.  Wynik końcowy meczu JS 3 : 0 JM. Musimy wyciągnąć wnioski z tej porażki i iść dalej do przodu . Zespołowi Juniorów Starszych należą się gratulacje gdyż zagrali dobre spotkanie i pozostaje im życzyć szczęścia w lidze. Graliśmy 2x20min.